Av. Mustafa Ülkü Caner

1960 yılında, Denizli’de doğmuştur. İlkokula, Denizli Hürriyet İlkokulunda başlayıp, Almanya’nın Hamburg kentinde bululnan Eenstock Okulu’nda devam etmiş ve buradan mezun olmuştur. GymnasiumKrausestrasse’den sonra, Türkiye’ye dönüp, liseyi, Denizli Lisesi’nde okumuştur. 1983 yılında, Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ni kazanmış, buradan mezun olduktan sonra Almanya’ya dönüp, ayrıca Berlin Üniversitesi’nde 4 yıllık bir hukuk eğitimi almıştır.

Almanya’daki üniversite yıllarında Berlin’de yaşayan işçiler ve aileleri için gönüllü tercümanlık ve Halk Eğitim Okulları’nda Almanca öğretmenliği yapmıştır.

1991-1992 sezonunda avukatlık stajını tamamladıktan sonra, 1992 yılında İzmir’de kurduğu Caner Hukuk Bürosu’nda mesleki faaliyete başlamıştır. O günden bu güne Almanya Büyükelçiliği ve İzmir Almanya Başkonsolosluğu’nun resmi avukatlar listesinde yer almaktadır. 1996 yılından bu yana, İsviçre Büyükelçiliği; 1999 yılından bu yana, Avusturya Büyükelçiliği ve Avusturya Ticaret Müsteşarlığı için de avukatlık hizmeti vermektedir.

Caner Hukuk Bürosu, yıllar içinde kazandığı başarılar ve deneyimlerin sonucunda büyüyerek, alanında aranan bir hukuk bürosu haline gelmiştir. Büyümenin yanısıra, 2009 yılında mevcut teknik koşullarının geliştirilmesi ve daha iyi ve daha hızlı hizmet vermek adına gerçekleştirilen yeniden yapılanma çalışmaları sonunda, yeni bir kadro ve altyapı ile hizmetlerine devam etmiştir ve etmektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: 1464 Sokak No 8 Kat 3 Daire 3 / Alsancak İZMİR-TÜRKİYE
Telefon+90 232 464 06 30 (pbx)
Epostainfo@mustafaulkucaner.com.tr
Webmustafaulkucaner.com.tr