Olea Sumeria

Olea Sumeria Zeytinyağı Performans Tarım üretimi zeytinlerden elde edilmektedir. Performans Tarım Ltd. Şt. Merkezi Antalya’da olup, Manisa Salihli ‘de ve Prag’da (Çek Cumhuriyeti) Şubeleri vardır. Türkiye’de zeytinyağı denince akla önce Ege bölgesi gelir. Ege bölgesinde Manisa Salihli’de kendi zeytin bahçelerimizden elle toplanan Domat, Kalamata, Gemlik cinsi zeytinler hijyenik şartlarda sıkıma hazırlanır.

Olea Sumeria Zeytinyağı, Haus marka kontinü sistem zeytin yağı üretim tesisinde en ileri teknolojiler kullanılarak soğuk sıkım yöntemi ile elde edilir. Asit oranı %0.3 civarında olan 2 tip zeytinyağı (kalamata,domat türü yeşil zeytinler ve gemlik tipi zeytinlerden elde edilen zeytinyağı ) 250 ml. ,750 ml. , 1500 ml. cam şişeler de satışa sunulur.

Yılda 40 ton zeytin yağı üretim kapasitesi olup bu miktar istenirse 100 tona çıkartılabilir.
Olea Sumeria yüksek besin değeri, düşük asit oranı, yeşil sarı rengi, meyva kokusu içeren aromatik duyusal özellikleri ile birinci sınıf bir üründür. Ürünün asit oranı gıda ve peroksit değerleri Ege Üniversitesinin gıda analizleri kontrol laboratuvarında yapılmaktadır.

İletişim Bilgileri

Adres: Varlık Mah. Yüzüncü Yıl Bulvarı Gökoğlu Apt. 62/4 Kat:2 Muratpaşa/ANTALYA
Telefon: +90 242 243 42 41
Eposta: info@oleasumeria.com.tr
Web: www.oleasumeria.com.tr