Smyrna Garden Bahçe Mobilyaları

Smyrna Garden Bahçe Mobilyaları
Mobilya sektöründe 2001 yılından itibaren çalışmalarını İzmir’de sürdürmekte olan Smyrna Garden, yenilikçi ve modern tasarımları ile iç ve dış mekanlara özel imalat ve ithalat çalışmalarını devam ettirmektedir. Günümüzün trendlerini yakından takip eden Smyrna Garden; bahçe mobilyası, dış mekan mobilyası, masa ve sandalye takımları, koltuklu takımlar, yemek masası, şemsiye, sallanabilir yatak ve şezlong modelleri gibi geniş bir ürün yelpazesi ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Dönemin ihtiyaçlarına cevap vermekte olan Smyrna Garden içerisinde müşterilerine özel iç ve dış mekanlarda tercih edilmek üzere kullanışlı ve pratik ürün grupları barındırmaktadır. Alüminyum ve ahşap gibi çeşitli materyalleri kullanarak çeşitli ürün yelpazesi oluşturan Smyrna Garden, müşteri taleplerine göre ürün seçimlerini gerçekleştirmektedir.

Sektöründe bilinir markalar olan Sette Home, Vitello Garden ve Kumbahçe’nin bayiliğini elinde bulunduran Smyrna Garden, uzman çalışma kadrosu ile müşteri talepleri doğrultusunda özel üretimler de gerçekleştirmektedir. Müşteri memnuniyetini esas alan çalışma disiplini, kaliteli ve dayanıklı ürün grupları ile mekanların dekorasyonuna renk katmaktadır.

Bahçe Bar Sandalyeleri, Bahçe Yatakları, Bahçe Oturma Grupları, Bahçe Salıncakları, Bahçe Masa Takımı, Bahçe Sandalyeleri,
Bahçe Sehpaları, bahçe şezlongları, bahçe aksesuarları


Adres: İnciraltı Mah. İnciraltı Cad. No: 13 Balçova – İzmir
Telefon: 0 552 518 18 89
E-posta: smyrnagardenizmir@gmail.com
www.smyrnabahcemobilyalari.com